CFG realizuje obecnie 14 projektów, 2 preprodukcje wdrożone do produkcji

08.11.2019 10:59  Wiadomości giełdowe
CFG realizuje obecnie 14 projektów, 2 preprodukcje wdrożone do produkcji CreativeForge Games (CFG) realizuje obecnie 14 projektów, z czego dwie preprodukcje zostały wdrożone do produkcji, podała spółka. CFG wypracował w III kwartale br. blisko 0,34 mln zł przychodów netto ze sprzedaży.

"Ostatnie miesiące były dla nas czasem intensywnej pracy, która pozwoliła CreativeForge Games wyjść z kryzysu. Aby osiągnąć ten cel, konieczne było przeprowadzenie dogłębnej restrukturyzacji i zbudowanie marki od nowa. Dzisiaj mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że nam się udało. Notujemy coraz lepsze wyniki finansowe, przy jednoczesnych obniżaniu kosztów związanych z produkcją gier. W tym zakresie możemy śmiało konkurować z niektórymi tytułami ze spółek Grupy PlayWay. Udało nam się również rozwinąć portfolio, w którym obecnie znajdują się trzy pewne tytuły do produkcji" - powiedział prezes Piotr Karbowski, cytowany w komunikacie.

CreativeForge Games (CFG) to wchodzące w skład grupy kapitałowej PlayWay studio developerskie tworzące własne gry na komputery PC i konsole. Spółka została założona w 2011 roku. Jest notowana na NewConnect od maja 2018 r.

Źródło: ISBnews

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
SMEO SA, Michał Pawlik - Prezes Zarządu, #331 ZE SPÓŁEK   BILANS, czyli podsumowanie miesiąca na rynku funduszy inwestycyjnych: IX. 2019
 

Notowania CFG
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda