Czytelnicy Inwestycje.pl wybierają giełdowe spółki 2010 roku

26.05.2011 12:22  Wiadomości giełdowe
Czytelnicy Inwestycje.pl wybierają giełdowe spółki 2010 roku
Wszystkim czytelnikom dziękujemy za wypełnienie ankiet. Nominowane spółki są obecnie oceniane przez zespół analityków Inwestycje.pl

Plebiscyt na giełdowe spółki 2010 roku cieszył się wielką popularnością wśród internautów. Czytelnicy Inwestycje.pl nominowali łącznie kilkaset spółek, z których na początku czerwca Kapituła Programu wyłoni 20 zwycięskich firm.


Inwestycje.pl, jeden z największych w Polsce niezależnych portali finansowo-gospodarczych, od początku maja zaprasza swoich czytelników do wzięcia udziału w plebiscycie na giełdowe spółki 2010 roku. Do 25 maja internauci mogli wypełnić krótki formularz i wytypować kandydatów do nagrody.

Pod uwagę wzięte zostały następujące kryteria: transparentność spółki, zysk z inwestycji w jej akcje oraz perspektywy rozwoju. Czytelnicy analizowali również najlepsze debiuty giełdowe minionego roku i wskazywali najbardziej trafione wybory inwestycyjne. Wszystko po to, by ostatecznie wyłonić po 10 spółek z obu parkietów. Zwycięzcy plebiscytu otrzymają od Inwestycje.pl certyfikaty giełdowych spółek 2010 roku, potwierdzające popularność spółki wśród inwestorów.

- Giełdowy dział portalu Inwestycje.pl cieszy się ogromną popularnością - z liczbą 400 tys. odsłon miesięcznie jest częściej odwiedzany przez internautów niż specjalistyczne serwisy giełdowe. Czytają nas zarówno doświadczeni inwestorzy, jak i osoby dopiero planujące swoją pierwszą inwestycję. Nic więc dziwnego, że postanowiliśmy zapytać internautów o ich inwestycyjne typy – mówi Justyna Niedzielska, Redaktor naczelna Inwestycje.pl.

Nasi czytelnicy nominowali dotychczas kilkadziesiąt spółek, z których do końca maja zespół analityków Inwestycje.pl (Kapituła Programu) wyłoni 20 zwycięskich firm. Firm, które śmiało będziemy mogli polecać wszystkim obecnym i przyszłym inwestorom – dodaje Justyna Niedzielska.

Dla trzech osób, które wytypują jedną z giełdowych spółek 2010 roku i najlepiej uzasadnią swój wybór, Inwestycje.pl przewidziały atrakcyjne nagrody – iPody firmy Apple.

Partnerami plebiscytu są: Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Manager oraz portale: Waluty.com, ForumGieldowe.pl, Investing.pl, Fundusze24.pl i Kantory.pl.

Sponsor konkursu:


Partnerzy plebiscytu
Giełdowe spółki 2010 roku:

 

Patroni medialni plebiscytu Giełdowe spółki 2010 roku:

 


Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, już teraz możesz zapisać się do naszego newslettera:

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda