IMS wdrożył audiomarketing i video marketing w LPP w Finlandii i Słowenii

20.11.2019 11:00  Wiadomości giełdowe
IMS wdrożył audiomarketing i video marketing w LPP w Finlandii i Słowenii Grupa kapitałowa IMS wkroczyła z usługami marketingu sensorycznego na nowy, fiński rynek. IMS wdrożył audiomarketing w kolejnych punktach marek: Cropp, House, Sinsay i Mohito należących do spółki LPP w Finlandii i na Słowenii, a w sklepach Cropp i House również video marketing, podała spółka.

"Audiomarketing i video marketing w fińskich i słoweńskich punktach Cropp, House, Sinsay i Mohito jest kontynuacją udanej współpracy między IMS a LPP. IMS świadczy różne usługi z zakresu marketingu sensorycznego dla marek LPP na terenie Polski, a także w: Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Estonii, Litwie, Łotwie, Rumunii, Serbii, Słowacji i na Węgrzech" - czytamy w komunikacie.

Audiomarketing to usługa, w ramach której specjaliści IMS utworzyli dopasowane do charakteru marek: Cropp, House, Sinsay i Mohito, ich celów biznesowych oraz gustu ich klientów, unikalne playlisty. Taka szyta na miarę oprawa muzyczna wpływa na budowanie jeszcze przyjemniejszej atmosfery w miejscach sprzedaży, podkreślono.

Video marketing to usługa, w ramach której IMS zarządza kontentem na ekranach Digital Signage umieszczonych w punktach handlowych marek należących do LPP.

Grupa IMS jest dostawcą wyspecjalizowanych usług z zakresu marketingu sensorycznego w miejscu sprzedaży. Działania grupy skupiają się w trzech głównych obszarach marketingu sensorycznego: audiomarketingu (przygotowanie i emisja formatów muzycznych oraz produkcja i emisja reklam dźwiękowych), wideomarketingu (produkcja i emisja przekazów reklamowych na ekranach plazmowych) oraz aromamarketingu (dobór i dystrybucja kompozycji zapachowych). Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2014 r. (początkowo jako Internet Media Services).

Źródło: ISBnews

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
startupy.tv| Robert Łasek, Horum SA   Albert "Longterm" Rokicki, #122 PYTANIA DO LONGTERMA (07.11.2019)
 

Notowania IMS
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda