Master Pharm zakończył przegląd opcji strategicznych

04.12.2019 14:51  Wiadomości giełdowe
Master Pharm zakończył przegląd opcji strategicznych Master Pharm podjął decyzję o zakończeniu przeglądu opcji strategicznych, podała spółka. 

"W ramach przeglądu opcji strategicznych emitent dokonał oceny uwarunkowań rynkowych i analizy potencjalnych scenariuszy dalszego rozwoju spółki. W oparciu o uzyskane informacje, zarząd podjął decyzję o zakończeniu przeglądu opcji strategicznych i koncentracji na rozwoju organicznym spółki, zgodnie z dotychczasową strategią. Zarząd uznał to rozwiązanie za obecnie najkorzystniejsze w kontekście realizacji długoterminowych celów biznesowych emitenta" - czytamy w komunikacie. 

W listopadzie ub. roku Master Pharm poinformował, że zdecydował o rozpoczęciu przeglądu opcji strategicznych, a jedną z rozważanych możliwości jest pozyskanie inwestora branżowego. 

W lutym br. spółka podała, że podpisała z nowym potencjalnym inwestorem branżowym umowę o zachowaniu poufności w celu dokonania przez niego analizy działalności spółki lub podmiotów z nią powiązanych (due diligence). 

Grupa kapitałowa Master Pharm prowadzi działalność w zakresie produkcji i wprowadzania do obrotu suplementów diety i innych środków żywnościowych posiadających właściwości wspomagające zdrowie, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, kosmetyków, wyrobów medycznych oraz preparatów spożywczych. Spółka zadebiutowała na GPW w 2016 r.

Źródło: ISBnews

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Albert "Longterm" Rokicki, #124 PYTANIA DO LONGTERMA (28.11.2019)   startupy.tv| Robert Łasek, Horum SA
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda