Prezes Play nie oczekuje dalszej sprzedaży akcji przez głównych akcjonariuszy

13.11.2019 14:16  Wiadomości giełdowe
Prezes Play nie oczekuje dalszej sprzedaży akcji przez głównych akcjonariuszy Po sprzedaży części swoich pakietów w Play Communications, główni akcjonariusze spółki - Kenbourne i Tollerton - nie planują obecnie podobnych decyzji i pozostają zaangażowani w działania operatora, poinformował prezes P4 Jean-Marc Harion.

"Inwestorzy są nadal zaangażowani w działania spółki. Nie spodziewam się, żeby uczynili więcej podobnych kroków. Ale, oczywiście, nie jestem w ich skórze" - powiedział Harion podczas konferencji prasowej.

Na początku września br. Kenbourne i Tollerton ogłosili rozpoczęcie przyspieszonego plasowania (ABB) do 23 082 237 akcji operatora, stanowiących do 9,08% kapitału i głosów. Cena akcji w procesie ABB została ustalona na 30,5 zł za sztukę. Jak wówczas podano, w związku z transakcją, pozostałe akcje posiadane przez Kenbourne i Tollerton będą przedmiotem ograniczenia w ich zbywalności (lock-up) przez 180 dni.

Według informacji ze strony internetowej spółki, Kenbourne Invest S.A. ma obecnie akcje stanowiące 25,43% kapitału i uprawniające do tyluż głosów na walnym zgromadzeniu, a Tollerton Investments Limited - 24,67%.

Play Communications jest właścicielem 100% udziałów w P4 (Play), która jest operatorem telefonii komórkowej Play. Spółka zadebiutowała na GPW w lipcu 2017 r.

Źródło: ISBnews

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Albert "Longterm" Rokicki, #122 PYTANIA DO LONGTERMA (07.11.2019)   Paweł Szczepanik przedstawia: DAY TRADING NA DAX | Analiza techniczna
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda