Rada nadzorcza PGNiG ogłosiła konkurs na prezesa i członków zarządu

14.11.2019 15:29  Wiadomości giełdowe
Rada nadzorcza PGNiG ogłosiła konkurs na prezesa i członków zarządu Rada nadzorcza Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na prezesa i czterech wiceprezesów na trzyletnią kadencję trwającą od początku 2020 r., podała spółka.

"Rada nadzorcza PGNIG SA w Warszawie działając na podstawie § 25 ust. 2 oraz § 33 ust. 3 pkt 5 statutu spółki ogłasza postępowanie kwalifikacyjne na następujące stanowiska nowej VI wspólnej kadencji zarządu PGNiG SA trwającej od dnia 01 stycznia 2020 r. do dnia 01 stycznia 2023 r.: prezesa zarządu, wiceprezesa zarządu ds. handlowych, wiceprezesa zarządu ds. finansowych, wiceprezesa zarządu ds. operacyjnych, wiceprezesa zarządu ds. rozwoju" - czytamy w ogłoszeniu.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija w dniu 29.11.2019 o godz. 15.00.

PGNiG jest obecne na warszawskiej giełdzie od 2005 r. Grupa zajmuje się wydobyciem gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju, importem gazu ziemnego do Polski, magazynowaniem gazu w podziemnych magazynach gazu, dystrybucją paliw gazowych, a także zagospodarowaniem złóż gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju i za granicą oraz świadczeniem usług geologicznych, geofizycznych i poszukiwawczych w Polsce i za granicą. Skonsolidowane przychody wyniosły 41,2 mld zł w 2018 r.

Źródło: ISBnews

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Czym jest faktoring | TWÓJ BIZNES #1   #BIZNESwDRODZE, odcinek 5, Michał Sadowski, BRAND24 SA
 

Notowania PGNIG
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda