Zortrax - ostatni dzień przyjmowania zapisów na akcje w ofercie publicznej

06.07.2015 13:58  Wiadomości giełdowe
Zortrax - ostatni dzień przyjmowania zapisów na akcje w ofercie publicznej Jeszcze tylko do 7 lipca (wtorek) można składać zapisy w transzy dla obligatariuszy i transzy otwartej na akcje firmy Zortrax - producenta nagradzanych w Polsce i na świecie rozwiązań dla druku 3D.

Inwestorzy, którzy teraz kupią akcje w pre-IPO, będą preferowani przy przydziale podczas kolejnej emisji skierowanej do detalistów.

Prowadzona przez dom maklerski Ventus Asset Management S.A., oferta akcji spółki Zortrax, dobiega końca - inwestorzy mogą składać zapisy tylko do wtorku.

W transzy dla obligatariuszy spółka gwarantuje objęcie 16 akcji serii C za każdą nabytą obligację. 16 sztuk akcji to również minimalny zapis w tej transzy. W transzy otwartej można się zapisać na nie mniej niż 160 akcji i nie więcej niż wynosi wielkość oferty. Zapisy są przyjmowane w domu maklerskim Ventus Asset Management S.A. Przydział akcji nastąpi 16 lipca br.

Cena emisyjna akcji serii C wynosi 32,50 PLN za jedną akcję. Celem emisji jest pozyskanie środków na komercjalizację i wprowadzenie do sprzedaży drukarki Zortrax Inventure.

Zortrax z oferującym przygotował specjalny bonus dla inwestorów, którzy zapiszą się na akcje w trwającym obecnie pre-IPO. – Każdy kto obejmie akcje serii C, będzie preferowany przy przydziale akcji oferowanych w kolejnej emisji akcji skierowanej do klientów detalicznych – zapewnia Szczepan Dunin-Michałowski, Dyrektor Zarządzający z domu maklerskiego Ventus Asset Management S.A.

Doradcami Zortrax przy ofercie są: dom maklerski Ventus Asset Management S.A. (oferujący), IPO Doradztwo Kapitałowe S.A. (doradca finansowy) i MSLGROUP (doradca PR i IR).


Zortrax


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda