4Mass zadebiutuje na NewConnect w czwartek

07.01.2019 12:06  Wyniki spółek
4Mass zadebiutuje na NewConnect w czwartek W związku z pozyskaniem kapitału, zdecydowaliśmy się na dołączenie do grona spółek notowanych na NewConnect. Obecność na giełdzie pozwoli zwiększyć rozpoznawalność firmy oraz naszych marek własnych w oczach kontrahentów i instytucji finansowych" - powiedział prezes Sławomir Lutek, cytowany w komunikacie.

4Mass pozyskała w ramach oferty prywatnej i publicznej blisko 3 mln zł. Pieniądze zostały przeznaczone na rozbudowę sieci dystrybucji, prace nad system informatycznym i zwiększenie swojej pozycji w kanale e-commerce, a także na rozbudowę parku maszynowego. Obecne moce produkcyjne firmy to 50 tys. sztuk lakierów dziennie na jednej zmianie, podano także.

4Mass to spółka z branży kosmetycznej, działająca w segmencie produkcji i dystrybucji (zarówno detalicznej jak i hurtowej) produktów kosmetycznych z kategorii manicure i pedicure. Firma posiada marki własne – najbardziej rozpoznawalną jest Claresa, obecna na rynku od 2016 roku, a także Meggy – dostępna od października 2018. W portfolio 4Mass znajduje się również marka Stylistic, oferująca szeroki asortyment akcesoriów do pielęgnacji dłoni i stóp. Firma zajmuje się również wytwarzaniem lakierów hybrydowych oraz klasycznych na zlecenie swoich klientów, pod ich markami.

ISBnews

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda