ASBIS - publikuje przychody za grudzień 2018

22.01.2019 11:32  Wyniki spółek
ASBIS - publikuje przychody za grudzień 2018
ASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor produktów IT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, według wstępnych danych szacunkowych wypracował w grudniu 2018 roku skonsolidowane przychody na poziomie ok. 204 mln USD, wobec 214 mln USD w grudniu 2017 r., co oznacza spadek ok. 5%. 
Grudzień był najlepszym miesiącem pod względem sprzedaży w całym 2018 roku. 
 
„To był rekordowy rok pod względem przychodów dla ASBIS, grudzień był natomiast najlepszym miesiącem sprzedaży w całym roku. Pomimo tego, że nasze przychody w grudniu 2018 roku były nieznacznie niższe od wypracowanych w grudniu 2017 r., kiedy to zrealizowaliśmy dużą jednorazową transakcję sprzedaży kart graficznych, jesteśmy zadowoleni z wyniku całego roku, w którym notowaliśmy duże wzrosty, pomimo obserwowanego pogorszenia nastrojów na rynkach naszej działalności” – powiedział Siarhei Kostevitch, Dyrektor Generalny i Przewodniczący Rady Dyrektorów ASBISc Enterprises Plc. 
 
„ASBIS to prężna organizacja prowadząca działalność na bardzo wymagających rynkach, które bardzo dobrze znamy. Był to wytężony rok pracy dla nas wszystkich, który pokazał, że potrafimy wygrać na konkurencyjnych rynkach świetną ofertą produktową oraz kompetentnym zespołem. Planujemy kontynuację naszej działalności opartej m.in. na elastycznym podejściu do oczekiwań klientów, co jest jednym z czynników naszej przewagi rynkowej” – dodał Siarhei Kostevitch.
 
ASBISc Enterprises Plc

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda