ASBIS W BARDZO DOBREJ KONDYCJI GOTOWY NA WYMAGAJĄCY IV KWARTAŁ

21.09.2018 09:01  Wyniki spółek
ASBIS W BARDZO DOBREJ KONDYCJI GOTOWY NA WYMAGAJĄCY IV KWARTAŁ
ASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor produktów IT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, według wstępnych danych szacunkowych wypracował w sierpniu 2018 roku skonsolidowane przychody na poziomie ok. 188 mln USD, wobec 133 mln USD w sierpniu 2017 r., co oznacza wzrost o ok. 41%. 
 
„Wysoki wzrost przychodów utrzymuje się, co sprawia, że zespół zarządzający jest bardzo zadowolony. Kraje byłego Związku Radzieckiego wciąż notują najwyższe wzrosty sprzedaży wśród wszystkich krajów, w których działamy. Popyt na oferowane przez nas produkty pozostaje solidny, a firma jest w stanie powiększać swój udział w rynku. Spodziewamy się, że ten trend utrzyma się w całym III kwartale.

Bardzo ważne jest dla nas, że rynki europejskie, szczególnie Europy Środkowo-Wschodniej, oraz Bliskiego Wschodu i Afryki, również radzą sobie dobrze pod kątem sprzedaży. Nasze starania o udoskonalenie portfolio produktowego przynoszą już efekty, a my wkraczamy w najlepszy pod względem sprzedaży okres w naszej branży wzmocnieni oraz przygotowani do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Oczekujemy, że znaczny wzrost naszych przychodów będzie kontynuowany przez cały rok” – powiedział Siarhei Kostevitch, Dyrektor Generalny i Przewodniczący Rady Dyrektorów ASBISc Enterprises Plc.
 
ASBISc Enterprises Plc 
 
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda