Ciekawa formacja techniczna na PKOBP

21.01.2019 14:00  Wyniki spółek
Ciekawa formacja techniczna na PKOBP Analitycy Domu Maklerskiego Alior Banku w porannej analizie (21.01.2019) zwracają uwagę na obecną sytuację techniczną spółki PKOBP.Na wykresie rocznym spółki, rysują się linie wsparcia i oporu. Analitycy wskazują poziomy cenowe odpowiednio na 38,95; 38,42 zł i 42,48  zł. 

"Notowania akcji w ostatnim czasie poruszają się w trendzie bocznym, przy czym strona popytowa zmuszona była do kilkukrotnej obrony linii długoterminowego trendu wzrostowego. W trakcie ostatniej sesji na wykresie pojawiła się widoczna biała świeca na skokowo rosnącym wolumenie, oddalająca kurs od linii trendu, co oznacza przejęcie przez popyt inicjatywy. Najbliższy istotny opór to okolice 42,48 zł."  - komentują analitycy BM Alior Banku. 

Niniejszy raport zawiera analizę techniczną wybranych spółek na GPW. Kryterium wyboru danej spółki do opracowania jest wystąpienie technicznych przesłanek w perspektywie dziennej. Raport nie powinien być traktowany, jako sugestia zawierania konkretnych transakcji rynkowych.

Więcej informacji w załączniku

BM Alior Bank

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda