Czy analitycy dobrze typują? Spółka dnia 11BIT

17.07.2019 09:30  Wyniki spółek
Czy analitycy dobrze typują? Spółka dnia 11BIT Analitycy Domu Maklerskiego Alior Banku w porannej analizie (17.07.2019) zwracają uwagę na obecną sytuację techniczną spółki 11BIT.Na wykresie rocznym spółki, rysują się linie wsparcia i oporu. Analitycy wskazują poziomy cenowe odpowiednio na 360 zł i 423,67 zł.

Zobacz także: Analiza techniczna AUTOPARTNER

" Notowania akcji od kwietnia poruszają się w korekcie, która przerodziła się w konsolidację. W trakcie ostatniej sesji kurs wyraźnie wzrósł na skokowo rosnącym wolumenie, co oznacza wejście kupujących do gry. Najbliższy istotny opór to 423,67 zł (szczyt z początku kwietnia). " - komentują analitycy BM Alior Banku.

Niniejszy raport zawiera analizę techniczną wybranych spółek na GPW. Kryterium wyboru danej spółki do opracowania jest wystąpienie technicznych przesłanek w perspektywie dziennej. Raport nie powinien być traktowany, jako sugestia zawierania konkretnych transakcji rynkowych.

BM Alior Bank

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
Paweł Szczepanik przedstawia: PROSTE NARZĘDZIA W ANALIZIE TECHNICZNEJ | Analiza techniczna   STARFUNDS PRZEŚWIETLA FUNDUSZE: Baltic Capital TFI SA
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda