NewConnect: Szacunkowy wzrost przychodów JR INVEST

16.07.2013 11:04  Wyniki spółek
NewConnect: Szacunkowy wzrost przychodów JR INVEST Notowana na NewConnect, krakowska spółka JR INVEST S.A. działająca na rynku nieruchomości komercyjnych, przekazała do publicznej wiadomości szacowane przychody za czerwiec 2013r. W omawianym okresie Grupa JR INVEST S.A. osiągnęła ponad 376 tys. zł przychodów ze sprzedaży, co stanowi ok. 10% wzrost w stosunku do analogicznego okresu 2012 roku.

- Aktualna sytuacja na rynku nieruchomości komercyjnych sprzyja rozwojowi naszej spółki i pozwala na wzrost przychodów z najmu, mówi January Ciszewski, prezes zarządu JR INVEST S.A. Cały czas reagujemy na  zmiany zachodzące na rynku przez co osiągamy dobre wyniki, dodaje.

W okresie od stycznia do czerwca 2013 roku skonsolidowane przychody związane z wynajmem powierzchni komercyjnych wyniosły blisko 2,3 mln zł, co stanowi ok. 135 % przychodów osiągniętych w analogicznym okresie 2012 roku (ok. 1,7 mln zł). Wyższe przychody są wynikiem przejęcia w kwietniu 2012 r. spółki Centrum Market Zielona Góra Sp. z o.o. oraz podpisania nowych umów najmu, poinformowała Spółka w oficjalnym komunikacie.

- Stabilny wzrost przychodów potwierdza realizowaną przez nas strategię rozwoju, polegającą na przejmowaniu i modernizacji nieruchomości, a następnie na ich sprzedaży lub wynajmie, dodaje prezes zarządu spółki. Nieprzerwanie szukamy okazji inwestycyjnych, nie wykluczamy kolejnych przejęć, informuje January Ciszewski.

JR INVEST S.A.

kk


Notowania JRINVEST
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda