Polimex Infrastruktura celuje w 40-50 mln zł przychodów w 2019 r.

15.05.2019 13:43  Wyniki spółek
Polimex Infrastruktura celuje w 40-50 mln zł przychodów w 2019 r. Polimex Infrastruktura z grupy Polimeksu jest na etapie składania pierwszych ofert i chce mieć w tym roku 40-50 mln zł przychodów, poinformował wiceprezes Polimeksu-Mostostalu Przemysław Janiszewski.

"W infrastrukturze na nowo organizujemy zespół. Na razie chcemy koncentrować się na mniejszych projektach np. drogach wojewódzkich. W tej spółce będzie też budwnictwo kubaturowe. Celujemy w tym roku w 40-50 mln zł przychodów z tej spółki, czyli 2-3 średniej wielkości zlecenia. Obecnie zaczynamy składać oferty" - powiedział Janiszewski podczas konferencji prasowej.

Zobacz także: Konsorcjum spółki Polimeksu ma umowę na terminal dla PERN za 326,9 mln zł netto

Jesienią ub.r. Polimex ogłosił, że zamierza stopniowo wracać m.in. na rynek budownictwa drogowego.

Polimex-Mostostal S.A. jest firmą inżynieryjno-budowlaną, aktywną na rynku od 1945 roku. Wraz ze spółkami tworzącymi GK Polimex, realizuje usługi na zasadach generalnego wykonawstwa dla wielu branż przemysłu, w tym energetyki, chemii, przemysłu rafineryjno-petrochemicznego czy ochrony środowiska.

ISBnews

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Vantage Development SA Okiem ANALITYKA #42, Wojciech Bartosik   Subiektywny Przegląd Giełdowy Sobiesława Kozłowskiego #42
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda