Jesteś w: Strona główna » Giełda » Wiadomości giełdowe » Wyniki spółek

Tickmill Osiąga Doskonały Wynik Finansowy i Przekracza Szacowany Obrót w 2016 Roku

26.04.2017 09:27  Wyniki spółek
Tickmill Osiąga Doskonały Wynik Finansowy i Przekracza Szacowany Obrót w 2016 Roku Jednym z priorytetów w roku 2016 było uzyskanie licencji FCA oraz uruchomienie naszych usług w Wielkiej Brytanii. Nastąpiło to w listopadzie 2016 roku. Cały zarząd jest silnie zmotywowany, aby uczynić brytyjski oddział kluczowym ogniwem wpływającym na długoterminowy wzrost finansowy firmy Tickmill.

Dążąc do dywersyfikacji naszego zasięgu i chęci zaoferowania usług lokalnych, aby zwiększyć poziom zadowolenia klienta, poszerzyliśmy swoją obecność na kluczowych rynkach azjatyckich. Jednocześnie silnie zdobywamy rynek się w regionie MENA i Ameryce Południowej, gdzie spodziewamy się dobrych wyników w 2017 roku.

"Doskonałe wyniki finansowe osiągnięte w 2016 roku wynikają głównie z rosnącej liczby nowych klientów na rynkach docelowych firmy Tickmill. Klienci zdają sobie sprawę z wysokiej jakości naszych usług. Tickmill stał się preferowanym brokerem dla inteligentnych traderów i klientów instytucjonalnych, którzy doceniają niskie spready, niskie prowizje, ultra szybką realizację zleceń i środowisko do handlu, w których dozwolone są wszystkie strategie, w tym scalping i handel podczas danych makroekonomicznych" dodał Pan Anderson.

W 2017 roku Tickmill zamierza osiągnąć roczny obrót wielkości 600-650 mld dolarów  i dalej rozwijać globalny zasięg, zarówno organicznie jak i nieorganicznie. Organicznie, poprzez podnoszenie świadomości marki Tickmill na kluczowych rynkach, stworzenie silnej sieci partnerów i brokerów wprowadzających oraz wprowadzanie nowych produktów i usług. Nieorganicznie, szukając możliwości przejęcia lub zbudowania strategicznych relacji z innymi podmiotami z branży, które uznają te same wartości i etykę biznesową.Tickmill


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda