W górę czy w dół? Analiza spółki ENERGA

07.05.2019 13:24  Wyniki spółek
W górę czy w dół? Analiza spółki ENERGA Analitycy Domu Maklerskiego Alior Banku w porannej analizie (07.05.2019) zwracają uwagę na obecną sytuację techniczną spółki Energa.Na wykresie rocznym spółki, rysują się linie wsparcia i oporu. Analitycy wskazują poziomy cenowe odpowiednio na 7,35 zł i 8,46-8,57 zł.

"Kurs akcji dotarł do ważnego średnioterminowego dołka na 7,35 zł, jednak bez wyraźnej presji podażowej widocznej na wolumenie. Strona popytowa ma więc dobre miejsce do próby obrony i wyprowadzenia kontry. Pomiędzy kursem i RSI tworzy się pozytywna dywergencja."- komentują analitycy BM Alior Banku. 

Zobacz także: Energa rekomenduje niewypłacanie dywidendy z zysku za 2018 r.

Niniejszy raport zawiera analizę techniczną wybranych spółek na GPW. Kryterium wyboru danej spółki do opracowania jest wystąpienie technicznych przesłanek w perspektywie dziennej. Raport nie powinien być traktowany, jako sugestia zawierania konkretnych transakcji rynkowych.

BM Alior Bank
 
Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
#BIZNESwDRODZE, odcinek 4, Bartosz Kazimierczuk, Tower Investments SA   BILANS, czyli podsumowanie miesiąca na rynku funduszy inwestycyjnych: III. 2019
 

Notowania Energa
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda