W którą stronę podąży AMREST ?

24.01.2019 12:45  Wyniki spółek
W którą stronę podąży AMREST ? Analitycy Domu Maklerskiego Alior Banku w porannej analizie (24.01.2019) zwracają uwagę na obecną sytuację techniczną spółki AMREST.Na wykresie rocznym spółki, rysują się linie wsparcia i oporu. Analitycy wskazują poziomy cenowe odpowiednio na 36,80; 35,15 zł i 43,30 zł

' Notowania akcji w ramach średnioterminowej korekty ustanowiły pierwszy dołek na 36,80 zł (poziomy uwzględniające split akcji 1:10), po czym ponowna fala spadkowa go naruszyła osiągając minimum na 35,15 zł. W ramach odbicia kurs powrócił powyżej 36,80 zł, a kolejna korekta zatrzymała kurs na tym poziomie (ruch powrotny do przełamanego oporu). W trakcie ostatniej sesji na wykresie pojawi się relatywnie wysoki wolumen, co jest atutem popytowym i zapowiada wzrost kursu" - komentują analitycy BM Alior Banku. 

Niniejszy raport zawiera analizę techniczną wybranych spółek na GPW. Kryterium wyboru danej spółki do opracowania jest wystąpienie technicznych przesłanek w perspektywie dziennej. Raport nie powinien być traktowany, jako sugestia zawierania konkretnych transakcji rynkowych.

Więcej informacji w załączniku

BM Alior Bank

AmRest Holdings SE jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka rozwija również działalność w m.in. Europie Zachodniej, Rosji oraz Chinach. Spółka jest notowana na GPW od 2005 r. (ISBnews)

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda