W którą stronę podąży PKOBP

20.02.2019 09:30  Wyniki spółek
W którą stronę podąży PKOBP Analitycy Domu Maklerskiego Alior Banku w porannej analizie (20.02.2019) zwracają uwagę na obecną sytuację techniczną spółki PKOBPNa wykresie rocznym spółki, rysują się linie wsparcia i oporu. Analitycy wskazują poziomy cenowe odpowiednio na 41,95 zł i 38,40 zł.

Kurs akcji porusza się w kilkumiesięcznej tendencji bocznej z dolnym zakresem w przedziale 38,40-38,95 zł. Od kilku sesji kurs testuje to wsparcie, jednak rozkład wolumenu nie świadczy o presji podażowej, co może zapowiadać kolejne odreagowanie w ramach konsolidacji.

Zobacz także: PKO BP wykorzystuje sztuczną inteligencję w procesie rekrutacji

Niniejszy raport zawiera analizę techniczną wybranych spółek na GPW. Kryterium wyboru danej spółki do opracowania jest wystąpienie technicznych przesłanek w perspektywie dziennej. Raport nie powinien być traktowany, jako sugestia zawierania konkretnych transakcji rynkowych.

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. Aktywa razem banku wyniosły 306 mld zł na koniec III kw. 2018 r. Akcje banku od listopada 2004 r. notowane są na GPW. ( ISBnews)

BM Alior Bank

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
Biznes według Enter Air   PODSUMOWANIE ROKU 2018 (DEWELOPERZY): Mateusz Mucha, DM Navigator
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda