Prowadzenie przez duże firmy lub przedsiębiorstwa setek, a nawet tysięcy rozmów w ciągu jednego dnia stało się standardem. Kompleksowa obsługa klienta poprzez infolinię powinna być oferowana na jak najwyższym poziomie. Przekonaj się, jakie korzyści dla Twojej firmy przyniesie nagrywanie rozmów telefonicznych i dlaczego warto sięgnąć po powyższą usługę.
Nagrywanie rozmów – intuicyjna i skuteczna usługa
Nagrywanie rozmów telefonicznych to usługa dostępna u operatora sieci Plus, która umożliwia automatyczne rejestrowanie przychodzących i wychodzących połączeń. To wszystko bez limitu – niezależnie od rodzaju telefonu. Warto wiedzieć, że do korzystania z usługi nie trzeba kupować dodatkowych urządzeń czy instalować zewnętrznego oprogramowania. Dostęp do zarejestrowanych rozmów zyskujesz z poziomu intuicyjnej w obsłudze platformy online. Nagrania w formacie mp3 możesz też pobierać z platformy na własne zasoby. Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie: https://biznes.plus.pl/komunikacja-glosowa-i-sms/nagrywanie-rozmow.
Nagrywanie rozmów telefonicznych w firmie – zalety i korzyści
Rozmowy telefoniczne z klientem często są prowadzone w celach sprzedażowych. Dana firma w ten sposób oferuje swoje usługi lub produkty. Klient jest oczywiście obowiązkowo informowany o nagrywaniu rozmowy i aby ją kontynuować, powinien wyrazić na nią zgodę.
Nagrywanie rozmów daje możliwość odtwarzania ich w dowolnym momencie, w celu analizy i m.in. udoskonalenia skryptów sprzedażowych. Zapisane rozmowy pozwalają także lepiej poznawać potrzeby klientów firmy i mogą usprawnić proces przeprowadzania reklamacji. W efekcie przekłada się to na efektywniejszą sprzedaż oraz generowanie oszczędności. Warto podkreślić, że zapisana rozmowa może stać się nieocenionym dowodem w trakcie wyjaśniania sporów na linii firma–klient.
Możliwość nagrywania rozmów pomoże także zadbać o odpowiednio wysoką jakość pracy zespołu. Możesz sprawdzać, jak poszczególni pracownicy realizują powierzone im zadania – odpowiednie wskazówki po analizie rozmów mogą pozytywnie wpłynąć na efektywność poszczególnych członków zespołu. Możesz też analizować, czy pracownicy odbierają przychodzące połączenia oraz czy Twoi klienci odbierają połączenia od Twoich pracowników. W ramach Nagrywania rozmów są dostępne dokładne logi (wykazy) połączeń nieodebranych oraz statystyki godzinowe skutecznych połączeń nagrywanych oraz połączeń nieodebranych za ostatnie 90 dni.
Nagrywanie rozmów a bezpieczeństwo
Dane zawarte w rozmowach telefonicznych są kuszące dla cyberprzestępców. Warto wiedzieć, że wszystkie pliki z nagraniami są szyfrowane i zapisywane, a następnie przechowywane przez 90 dni na bezpiecznych serwerach Plusa. Możesz też wykorzystać szyfrowanie za pomocą swoich publicznych kluczy. Taka możliwość została uruchomiona, aby podnieść poziom bezpieczeństwa usługi. W ramach usługi masz dostęp do logów wszystkich operacji wykonanych w usłudze przez Twoich pracowników. Nagrywanie rozmów można też skonfigurować w oparciu o harmonogramy pracy, tak aby nagrywać tylko połączenia w godzinach pracy. Działaj zgodnie z RODO i nie obawiaj się o dane firmy oraz klientów.
Dla kogo jest nagrywanie rozmów telefonicznych?
Twoja firma obsługuje składanie zamówień telefonicznych, sprzedaje w ten sposób usługi i produkty lub prowadzi dział pomocy technicznej? Nagrywanie rozmów okaże się ważnym punktem osiągnięcia skutecznej komunikacji. Powyższa usługa sprawdzi się w każdym call center, które obsługuje mnóstwo połączeń dziennie. Jest to świetne rozwiązanie m.in. dla banków czy firm ubezpieczeniowych. Nagrywanie rozmów jest polecane również dla placówek medycznych oferujących kontakt telefoniczny z pacjentami, urzędów czy firm transportowych.
Artykuł sponsorowany