VWFS Store – jedyny na świecie punkt sprzedaży samochodów używanych pod marką Volkswagen Financial Services (VWFS) – sprzedał 230 pojazdów od początku działalności w marcu 2021 roku, poinformował prezes VWFS Mikołaj Woźniak.
„Widząc, w jakim kierunku ewoluuje nasz rynek, zdecydowaliśmy się otworzyć VWFS Store. Salon z samochodami poleasingowymi, pewnymi, pochodzącymi od krajowych dealerów, serwisowanymi w ASO i przed sprzedażą sprawdzanymi przez rzeczoznawców. Popyt na takie auta będzie rósł także dlatego, że coraz więcej osób zaczyna przekonywać się do niskich rat. Oferujemy je na polskim rynku od ponad 7 lat i wciąż ich popularność rośnie. Jesteśmy pewni, że taka forma zakupu przyjmie się także w przypadku aut używanych” – powiedział Woźniak podczas konferencji prasowej.
VWFS Store ruszył jednocześnie w formie platformy online oraz stacjonarnego autosalonu w Warszawie. Oferta obejmuje poleasingowe samochody marek Volkswagen, Audi, Škoda, Seat oraz Porsche, sprawdzone pod względem technicznym, z pewną historią i roczną gwarancją. Wszystkie auta są dostępne w ramach kredytu i leasingu.
Źródło: ISBnews