Develia wprowadziła do sprzedaży 48 mieszkań o metrażach od 42 do 89 m2, które powstaną w III etapie osiedla Przy Alejach w Gdańsku, podała spółka. Budowa ma zakończyć się w IV kwartale 2022 roku.
„Nowy etap osiedla Przy Alejach to uniwersalna propozycja dla wszystkich grup nabywców. Mieszkania 2-pokojowe zostaną z pewnością docenione przez singli i młode pary, z kolei większe lokale to oferta dla rodzin z dziećmi, które cenią sobie bliskość zieleni i terenów rekreacyjnych. Osoby rozważające zainwestowanie w nieruchomości mieszkaniowe również znajdą tu coś dla siebie, jako że pas nadmorski w Gdańsku jest już gęsto zabudowany i inwestycji o równie korzystnej lokalizacji nie powstanie już zbyt wiele” – powiedział prezes Develii Andrzej Oślizło, cytowany w komunikacie.
Ceny zaczynają się od 11 300 zł za m2.
W pasie nadmorskim Gdańska Develia realizuje także dwie inne inwestycje, w których dostępne są wolne mieszkania. Są to Baltea Apartments na Przymorzu oraz Osiedle Latarników w Letnicy. Obie inwestycje będą gotowe w drugiej połowie 2022 r, przypomniano.
Develia – dawniej LC Corp – kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. W 2020 r. sprzedała 1 361 lokali mieszkalnych i usługowych.
Źródło: ISBnews